הרחבת פתח היציאה למרפסת עם ניסור יהלום

 

יש הרבה רעיונות שעולים בדעתנו בנושא עיצוב הבית רק לאחר שהבית כבר עומד על תילו. גודל הפתח אל המרפסת אותו תכננו בקפידה רבה נראה לנו פתאום צר מידי, קיר שבנינו נראה לנו מיותר או שלאחר זמן סתם כך אנחנו רוצים לשנות את הבית בנקודות שונות.

כאן אנחנו עשויים להיתקל בבעיה. הרחבה של דלת קיימת או הורדה של קיר זה דבר שדורש עבודה של איש מקצוע בייחוד אם מדובר בקיר שבנוי מבטון. כי עבודה בקיר בטון דורש גם ציוד מיוחד, גם ידע מקצועי וגם ניסיון בתחום הזה של ניסור בטון ועבודה עם בטון.

ניסור בטון בקירות חיצוניים

הבד הוא החלק החיוני ביותר בבחירה של ווילון, מכיוון שהחומר הוא זה שיקבע את איכותו של הווילון ואת אורך הזמן שהוא יחזיק. לווילונות מעוצבים מבד יש תפקיד אסתטי וגם פרקטי, הם משפרים כל מראה של חלון, ובנוסף נועדו לשפר את התאורה ולמקסם אותה ולשמור על אינטימיות בפני כל מי שנוכח בו. לחדרים שסופגים הרבה אור שמש מומלץ לבחור בד סיבי שמיוצר בעבודת יד. הסיבים שומרים על האיכות של הבד לאורך זמן.

הקירות החיצוניים של הבתים לא בנויים בלוקים. הם עשויים מבטון ובמקרים רבים זהו בטון מזויין. הניסור של הבטון הוא דבר מורכב מאוד והוא דורש את הכלים המקצועיים של מנסרי הבטון. ניסור זה נעשה לרוב באמצעות מסור יהלום.

היהלום הוא החומר החזק ביותר הקיים בטבע וכאשר המסור משולב ביהלום, הרי שהניסור נעשה בצורה מאוד מדויקת, באופן חד מאוד ובמהירות, יחסית לכל אפשרות אחרת.

כאשר מדובר בניסור של קיר בטון חיצוני מדובר למעשה בפרויקט שמחייב את העבודה וביצוע הכי מדויקים, זאת משום שכל טעות קטנה בניסור הקיר החיצוני עלול לסכן ממש את כל המבנה. מעבר לכך, בניסור של קיר כזה אין כלל מקום לטעויות. טעות הכי קטנה עלולה לגרור תיקונים נרחבים עד לחידוש של הקיר כולו, מה שעשוי להפוך לפרויקט גדול מאוד.

תנו למקצוענים לבצע עבורכם את העבודה

במקרה שאתם משנים את העיצוב של החדרים, מומלץ לעשות בחירה של ווילונות בצבעים שהם ניטרליים ופחות נוטים לדהייה. ווילונות מסוג זה מתאימים למנעד של סגנונות, כמו וילונות גלילה ועוד  שמיוצרים מחומרים כמו פשתן, משי וקטיפה. במידה ותהיו מעוניינים בהרחבה של החדר, צריך לבחור וילונות בצבע בקונטרסט לגוון הקיר. הגוונים אמורים להתאים לסגנון העיצובי של החדר וגם לאבזור שבתוכו, כמו: המצעים, הכדים, הכריות נוי ועוד.

אז אם מדובר בפרויקט כמו פתיחת חלון בקיר חיצוני או סתם כך עבודת ניסור בקיר בטון, אל תיקחו סיכונים. אל תוותרו על עבודה של איש מקצוע מומחה שיבצע עבורכם את העבודה וידאג לכך שהניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת והכי ממוקדת לצד מקצועיות בלתי מתפשרת.

העבודה המקצועית של ניסור הבטון באמצעות מסור היהלום לא רק תוביל לעבודה מדויקת בדיוק על פי ההגדרות שלכם אלא שהיא גם תתבצע באופן מהיר מאוד, בצורה שקטה יחסית וגם עם מינימום של פסולת בנייה. זאת משום שהניסור במסור היהלום נעשה עם זרימה של מים, מה שמפחית במידה ניכרת את כמויות האבק וכן מפחית את הרעש שנוצר בעת ביצוע הניסור.

זכרו על מנת שהעבודה והניסור ייעשו בצורה מקצועית ותהיו מרוצים מהתוצאות, אין להתפשר על המקצועיות של בעלי המקצוע כמו גם על הניסיון שלהם בתחום.