סגנונות שונים לחדר השינה שכדאי להכיר

חדר השינה הוא אחד החללים החשובים בבית. אם נחלק את הבית לחללים ציבוריים ואישיים, הרי שחדר השינה הוא החלל האישי האינטימי ביותר. הוא המקום שבו ניתן להתכנס בכל רגע מנוחה שיש לך, בין אם בסוף היום, ובין אם הצלחנו לחטוף שעה בצהריים. כדי ליצור את העיצוב המתאים ביותר לצרכים הייחודיים שלך ובקו העיצובי המתאים ביותר לטעמך האישי, ניתן לבחור מתוך מספר סגנונות חמים שיהפכו את חדר השינה למקום המפלט המושלם מחיי היומיום השוחקים.

לרומנטיקנים חסרי תקנה

למראה רומנטי שיחזיר את הניצוצות לזוגיות שלכם, נשלב בעדינות בעיצוב חדר השינה צבעים רכים ובעיקר לבן. ניתן להשתמש בצבעי פסטל על רקע הצבע הלבן הדומיננטי בחדר. שילוב בין קווים עדינים לשילוב חכם של צבעים עם כמה פריטי וינטאז', ייתן את הלוק הרומנטי המיוחל.

מראה מודרני

נקי, פרקטי, מינימליסטי. המראה המודרני תמיד פופולרי. במרכז חדר שינה מודרני תעמוד מיטה גדולה בעיצוב חדשני. הכי חשוב הוא שניצור מרחב שקט מבחינה עיצובית. שטחי אחסון רבים המוסתרים בצורה מחוכמת בתוך העיצוב ליצירת קו עיצובי חלק ואחיד.

ליהנות מכל העולמות – עיצוב אקלקטי

אם תמיד אהבת לטעום מכל מה שיש לעולם להציע מבלי להתחייב לסגנון אחד, עיצוב חדר השינה בסגנון אקלקטי יכול להתאים לך. ניתן לשלב מיטה מודרנית בעיצוב עכשווי עם אלמנטים קלאסיים בסגנון רטרו, או לשלב קו נקי עם סכמת צבעים רומנטית. על-מנת שהעיצוב ייראה כמו חגיגה של צבעים וסגנונות ולא כמו בלאגן אחד גדול, חשוב שנכניס הרבה אור טבעי אל החדר.

גם בעיר – עיצוב כפרי

בסגנון הכפרי נעשה שימוש בחומרים טבעיים ובעיקר בעץ למראה חם ואווירה ביתית. למראה הבית הכפרי, נשלב לצד המיטה שתי שידות קטנות ושולחן טואלט צר. חשוב שנחשוב היטב אם עיצוב חדר השינה בסגנון הכבד והחם מתאים לכל הצרכים שלנו ושנהנה ממנו לאורך זמן. כאשר לוקחים בחשבון את הצרכים, נוכל לבחור בהתאם את החומרים המתאימים לנו. כיום קיימים גם חומרים סינתטיים רבים שהינם פרקטיים יותר ובעלי מראה טבעי.

הדברים הקטנים שעושים את ההבדל

על-ידי החלפת כמה אלמנטים קטנים בבית, נוכל לשנות בצורה דרמטית את עיצוב חדר השינה.

וילונות

וילונות מסוגננים מלבישים את פתחי הבית ומשנים את מראהו באופן משמעותי. וילונות כבדים בצבעים עמוקים למראה רומנטי או חלקים ובסיסיים, או אפילו ונציאנים למראה מודרני יותר, יקבעו את הטון העיצובי בחדר השינה עם צבע מתאים לסגנון השידות שבו, לסלון עם צבעים המתאימים לשולחן הסלון והמזנון, ואפילו במטבח עם צבעי הקירות, כלי המטבח והחלל שעוטף אותו.

ידיות

ידיות לדלת, למגירות, לארונות ולחלונות הבית יעשו שינוי גדול. אורחים שיגיעו לבית לפני ואחרי יתהו מה נעשה בבית מבלי שיוכלו לשים על כך את האצבע. ידיות מפרזול ברזל שחור ייתנו מראה כפרי לעומת ידיות עדינות מפליז מלוטש שישלימו את התמונה לעיצוב רומנטי.

אביזרים משלימים למיטה

למשל, כיסוי מיטה מסאטן שייצור מראה מהאגדות לחדר השינה הרומנטי שלך. כריות רבות על המיטה עם ציפיות רקומות ייצרו אווירה כפרית.