תפירת וילונות

תפירת וילונות היא אומנות בפני עצמה. עיצוב וילונות בהתאמה אישית היא אינה משימה שכל חייט או תופרת מסוגלים לבצע בצורה יעילה. כל פן בתהליך בחירת הוילון משפיע על צורת התפירה: החל מסוג הבד, דרך הפרש הגובה בין מוט התלייה לרצפה ועד הסגנון העיצובי וצבע הוילון. בכדי לקבל את הוילון האיכותי אותו אתם רוצים, נדרשת הבנה לגבי סוגי הבדים השונים וכמות הבד הרצויה בבסיס הקיפול והתפירה של הוילון.
בין אם תחפצו בוילונות לסלון, וילונות לחדר שינה, וילונות לאמבטיה או וילונות למשרד. ובין אם תעדיפו וילון רומנטי המשרה אווירה אינטימית ונעימה, או וילון ייחודי בעל שני בדים – הדרך אל הוילון המושלם עוברת דרך אנשי המקצוע התופרת והחייט הנכונים.

תהליך תפירת וילונות

ראשית, חשוב לזכור כי עלינו לדעת איפה ימוקם מוט הוילון טרם תהליך התפירה, לצורך מדידה נכונה של אורך הבד הנדרש. שנית, יש לבחור את מספר הבדים בוילון. תוכלו לבחור בין וילון פשוט עם בד יחיד ושקפקף, או בוילונות מורכבים יותר בעלי שתי שכבות של בדים – אחת לביטנה ואחת עבור החלק החיצוני, אשר נותן מראה אטום יותר. השלב הבא הוא בעיקר מדידות וגזירת הבד, שלאחריו, מגיעה תפירת הוילון עצמה. בדרך כלל מתחילים עם המכפלת התחתונה, אותה מקפלים פעמיים במרחבים שווים. יש לתפור את הבטנה החיצונית וליישרה, כך שתיוותר במרחק מספר סנטימטרים מהבד החיצוני. לבסוף, תופרים את שארית הביטנה ומקפלים את השוליים הנותרים של הבד ותופרים גם אותם. ניתן להוסיף אלמנטים דקורטיביים לוילון כגון כותרות או שלים יפים, ולתת נגיעה ייחודית שלכם לדפנות הבד.

תפירת וילונות – מהמצוי לרצוי

אין סיבה להסתפק בוילון הנתלה בכבדות ללא כל צבע והתאמה לאופי החדר. לצבע הוילון יש משמעות ניכרת עלינו. על פי מחקרים פסיכולוגיים, לצבעים הסובבים אותנו השפעה ניכרת על מצב רוחו של כל אדם. לדוגמה, צבע אדום מעודד חיוניות ותשוקה בעוד שלבן משרה תחושת חגיגיות בחדר. חשוב לתת תשומת לב יתרה בבחירת הצבע אשר יתאים את עצמו בצורה מדוייקת לחלל החדר וישרה את האווירה הרצויה. האסתטיקה של הבד והמאפיינים הפרקטיים שלו נרכשים בזמן תהליך התפירה ונותנים ביטוי מלא לשאיפה העיצובית שלכם.

תפירת וילונות איכותית

וילונות ליאד, חברה מובילה בארץ לוילונות מכל הסוגים מעניקה ללקוחותיה יחס אישי, אמין ומקצועי ומספקת את שירותיה למגוון רחב של לקוחות, מבתי עסק ועד לבתים פרטיים וציבוריים ברחבי ישראל. לקבלת וילון איכותי, יפה, עמיד לאורך זמן וקל לתחזוקה וניקוי, ומותאם לחלוטין לטעמכם, פנו אלינו ב – 03-964-7750.