פתרונות הצללה – גלילה הצללה

תריס ונציאני

פתרונות הצללה – תריס וונציאני אלומיניום פופולרי בבתים ועוד יותר במקומות עבודה, בשל היותו פרקטי וקל לניקוי. הוא מיוצר במגוון צבעים ובשלושה עוביים: 16 מ"מ, 25 מ"מ ו- 50 מ"מ. ולרוב נמכר במחירים סבירים.

תריס ונציאני עץ

המוצר החל דרכו כתריס משלבי אלומיניום ויועד למקומות עבודה, וכיום מיוצר מעץ טבעי (עץ אלון ועץ במבוק) או סינתטי (פי וי סי), ומוצב בבתים בשלל עיצובים וסגנונות.
השלבים מיוצרים בעובי 50 מ"מ ו-25 מ"מ, והתריס מאפשר שליטה על האור ועד 90% האפלה. פתיחה וסגירה מתבצעות בהפעלה ידנית או חשמלית, ע"י שלט, מתג או בית חכם.

וילון גלילה רשת

וילון גלילה הצללה רשת הוא הפתרון המומלץ לחלונות ללא תריסים, ומהווה פתרון מושלם להצללה, סינון והגנה מקרינת השמש, ולהורדה בצריכת האנרגיה.

הוילון מיוצר מבדים דוחי אבק וקיים גם בבדים חסיני אש. הוא עמיד בפני קרינה ובפני שחיקה, ונגלל על צינור אלומיניום בתפעול ידני וחשמלי. עם שימוש נכון המוצר נשמר לשנים.

וילון פליסה

וילון הפליסה עשוי בד בצורת אקורדיון וניתן לתפעול ידני או חשמלי. מראהו מעניק רוך לחדר, ולמרות שמתאים יותר לנישות, הוא נראה יפהפה בדואט בחלון אחד.

וילון סטרייפ

פתרונות הצללה – ההפעלה הנה כוילון גלילה (שרשרת) וישנה כמובן אפשרות להפעלה חשמלית

וילון דואט אקורדיון

זהו וילון בד כפול בצורת אקורדיון. הבד מצופה חומר תרמי למניעת חדירת קרני שמש, ונאסף ידנית או חשמלית כלפי מעלה באופן מינימאלי. ניתן לשלב עם פליסה בחלון אחד או כדואט בלגי לפתיחה של הוילון כלפי מטה וגם כלפי מעלה.

וילון ורטיקאלי

הוילון עשוי מרצועות בד ברוחב 9 או 13 ס"מ, התלויות לאורך ומאפשרות הצללה בכל כיוון. הבדים מגיעים בשלל גוונים ודגמים, כמו גם בבדים חסיני אש.