פרקטים – הבחירה הנכונה לבית ולמשרד

הבתים והמשרדים שהותקנו בהם פרקטים, הם מיקומים בעלי נראות יוצאת דופן. לבתים הפרקטים מוסיפים יופי רב וחמימות משפחתית ואת המשרדים הפרקטים הופכים לקלאסיים, אלגנטיים ואקסקלוסיביים כיאה למשרדים מכובדים ומקצועיים בתחומם.

התקנת פרקטים 

אחד היתרונות המובהקים של הפרקטים הוא ההתקנה המהירה. מעבר לכך, זו התקנה שאינה יוצרת לכלוך במרחב ובתוך כמה שעות המתחם מחופה כולו. 

בשנים האחרונות אפשר לראות בתים רבים שחדריהם חופו בפרקטים, דבר המעניק להם יופי רב ונראות שונה לחלוטין, לוחות העץ יוצרים בית חמים ומאד משפחתי. 

דגמי הפרקטים

הדרישה לפרקטים יצרה ייבוא מוגבר לישראל ובאולם התצוגה רחב הידיים של צמרת אפשר למצוא היצע נרחב של לוחות העץ בכמה סוגים ואין ספור דגמים. 

הפרקט הנמכר ביותר הוא פרקט הלמינציה המאפשר לבחור דוגמאות צבעוניות בגוון אחיד או בכמה גוונים משולבים זה בזה. קיימים לוחות קצרים, צרים, ארוכים ורחבים והלקוח מתאים את הדוגמה וגודלו של הלוח לנוחותו ולגודלו של החדר.

ברוב המקרים כשמדובר בבית חדש או בית לאחר שיפוץ יסודי, מגיעים עם מעצב הפנים לאולם התצוגה כדי לבחור את הדגם שיתאים ביותר בנראותו לקו העיצובי של הבית. פרקטי למינציה מתאימים לכל סגנון עיצובי קלאסי, מודרני וינטג' ואחרים.

אם העיצוב הנבחר בבית הוא בסגנון כפרי, הפרקט המתאים ביותר הוא פרקט מעץ טבעי המשתלב נפלא בעיצוב זה. גם הוא קיים בשפע של צבעים וקל מאד להתאימו לריהוט, לווילונות ולאקססוריז הנוספים בחדרים.

 

פרקטים חדשים המותאמים לחדרי האמבטיה והמטבחים

לאור ההצלחה של הפרקטים המותקנים בחדרים, בסלון וברחבי המשרדים, מיוצרים כעת גם פרקטים הכוללים חומר PVC שהוא עמיד בפני מים. לכן אפשר להתקין את הפרקטים הללו גם בחדרי האמבטיה שמצטברת בהם לחות מחום המים במקלחות ולעיתים מטפטפים מים ובמטבחים, שיש בהם לחות מאדי הבישול ופה ושם מים. 

יתרונות של הפרקטים בבית

החומר הוא מבודד ולכן מאפשר ליהנות מרמת טמפרטורה זהה לאורך כל השנה, אפשר לשבת על המשטח או לשכב עליו בנוחות מקסימלית  ולכן אהוב מאד על הילדים. 

פרקטים למשרדים

גם התקנת הפרקטים למשרדים תפסה תאוצה משמעותית ביותר בשנים האחרונות. מי שמעצב משרד חדש או משופץ מחליט במקרים רבים על התקנת פרקטים במקום הריצוף שהיה עד עתה כדי להעניק מראה ייחודי למשרד, דבר המעלה מאד את נראותו ותדמיתו של המשרד.  

אנשי העסקים המגיעים לפגישה, נהנים לראות את יופיו של המשרד, בלובי, בחדרים ובחדרי הישיבות דבר המוסיף לרבות לאווירה המקצועית ועם זאת הלבבית במשרד. 

קל מאד לנקות אותו, בתחילה באמצעות שואב אבק היונק את הלכלוך והאבק ולאחר מכן עם מטלית לחה וחומר ניקוי ייעודי המותאם לפרקטים. קל הרבה יותר משטיפת רצפה מאריחים וממהלך מהיר מאד שתוך דקות הופך את המרחב כולו לנקי.