עיצוב וילונות

וילונות עקרונית נועדו לתת פיתרון פרקטי לבתים, ליצור הצללה נעימה בכל חלון – בין אם במטבח, בחדר הילדים, בחדר השינה או בסלון. לעיתים מרוב שאנחנו חושבים על המוצר כפשוט ופונקציונאלי, אנו שוכחים מהעובדה שאין מדובר סתם בבד שמכסה את חלון ביתנו, אלא בעולם ומלואו שלחלוטין מעשיר את הבית. יותר מזה, וילונות הם פריט עיצובי לכל דבר, אפילו הצהרה עיצובית, שמוסיפה לא רק יופי ועומק אלא מעידה על הקפדה על כל הפרטים. בגלל סיבה זאת ועוד, כדאי להכיר את מגוון הוילונות הרחב והאופציות העיצוביות הנלוות, ולהתייעץ בנושא עיצוב וילונות עם בעלי נסיון בתחום.

עיצוב וילונות עולם של צבעים, טקסטורות ואלמנטים ססגוניים

לכאורה, כל אחד יכול היה לשים פיסת בד פשוטה לכסות את החלון ולקבל את האפקט אשר יוצר הוילון, אבל זה לא באמת פועל ככה. הוילון הוא גם פונקציונאלי וגם עיצובי והיום גם כל כך מגוון. הבחירה בוילון מחייבת מחשבה על החלל העיצובי ומה ברצוננו שהחדר ישדר. והבחירה היא אדירה ולכן מומלץ לבקש ייעוץ. אינסוף סוגי בדים ואפשרויות, מאטומים ועד שקופים, מבריקים או אטומים, חלקים או בעלי דוגמאות. אבל זה לא נגמר בבחירת הבד – יש גם אינסוף דגמים – וילונות שמוסטים הצידה, וילונות שמתגלגלים או נמשכים למעלה, חשמליים או ידניים, בעלי מוט או בעלי חוט. ומה יהיה אורך הוילון, גם פה האפשרויות מגוונות. ואפילו עוד לא התחלנו לדבר על הצבע ולא הגענו לנושא מוט התליה.

עיצוב וילונות מגוון שלם אשר מותאם תקציבית לכיסך

ההיצע הרחב משפיע כמובן על מגמת תמחור הוילונות. כיום ניתן למצוא וילונות מרהיבים במחיר שווה לכל נפש, בהתאם לבד אשר ממנו נוצרים הוילונות. הדבר החשוב ביותר הוא ההכרה כי אין כל חובה להוציא אלפי שקלים על וילונות- ניתן להגיע לפגישת ייעוץ ויתאימו עבורך את הוילון המתאים ביותר, במחיר נוח שיתאים לגבולות התקציביים של הלקוח. פגישה שכזאת ניתן לקבוע בקלות ובפשטות בטלפון: 03-9647750. בפגישה יפרסו בפנייך בעלי המקצוע את מגוון האופציות העיצוביות אשר יתאימו בצורה הטובה ביותר לחלל ביתך, כמו גם את סוג הוילון אשר יקלע לצרכי החלל.

מגוון של משתנים – לקוח אחד

בחירת וילונות לבית הנו תהליך לא פשוט. וילון הוא קישוט יקר ערך אשר מוסיף אופי וחמימות לכל מקום אשר אליו הוא נכנס. לעיתים קרובות ניתן לראות תצלומים של חלל ללא וילונות ועם וילונות והשוני הוא גדול מנשוא. אי לכך, חשוב לקחת את כל הפרמרטים בחשבון בעת הבחירה ולהגיע לבחירה השלמה ביותר עבור הלקוח. אופי החדר, הצבעים אשר שולטים בחלל, כמות כניסת אור ועוד- כל אלה יקבעו את הוילון הבא שלכם.