מתי נצטרך להזמין שירות ניקוי וילונות מקצועי?

וילונות הם תוספת מבורכת לכל חלל. הם מאפשרים הצללה יעילה, משדרגים את האסתטיות של הסלון, חדר השינה, חדר הילדים או כל חדר אחר בבית וגם במשרד, והופכים את המקום לנעים יותר. מצד שני, כל וילון עלול לצבור לכלוך רב, ולכן עשוי להיווצר מצב שבו הפתרון הנכון יהיה ניקוי מקצועי.

חלון שפונה לציר תנועה מרכזי

החיים המודרניים נוחים. הקדמה גם מקלה עלינו בשלל דרכים, ואין ספק שטוב לחיות במאה ה-21. יחד עם זאת, לקדמה יש גם מחיר. בערים הגדולות, ובפרט בסמוך לצירי תנועה מרכזיים וסואנים, אנחנו חשופים לפיח. גם הווילונות שמותקנים על חלונות אשר פונים לצירי תנועה אלה, שעוברות בהם מכוניות רבות לאורך כל שעות היום, חשופים לאותו פיח – ולמעשה אבקת הפחם שנפלטת לאוויר כתוצאה משריפת דלק מצטברת על הווילון.

בעתיד, כנראה, כלי הרכב יהיו חשמליים והערים יהיו מפויחות פחות. היום כדאי מאוד לנקות את הווילונות באופן מקצועי כדי להחזיר להם את המראה המקורי ולמנוע נוכחות קבועה של פיח בתוך הבית או המשרד.

בתים שיש בהם ילדים קטנים

גם בבתים שחיים בהם ילדים קטנים, הווילונות צוברים לכלוך בכמות גדולה. כל הורה מכיר את המצב שבו ילד מנגב בעזרת הווילון ידיים מלאות ברוטב, ויש עוד סיטואציות שמובילות לכתמים מכוערים על הווילון. גם בבתים שבהם גדלים בעלי חיים, ובמיוחד כשלכלב או לחתול יש פרווה עשירה, הווילונות מתלכלכים ובין השאר מתמלאים בשערות דביקות.

הפתרון הוא כאמור ניקוי מקצועי. חשוב לציין שכביסה במכונת כביסה, כולל בתוכניות ספציפיות, לא תמיד תצליח להחזיר לווילון את המראה המקורי שלו. חברת ניקיון מקצועית, שנעזרת בציוד משוכלל ובחומרים ייעודיים כן תצליח להעלים כל סימן למה שעבר על הווילון ולכן הוא ישוב להיות מרשים ושובה לב.

כשהווילונות מתיישנים

כמו כל מוצר, גם וילון מתיישן עם הזמן. אפשר כמובן לרכוש וילונות חדשים לסלון, למטבח, לחדר הילדים וכו', או למשרד, וליהנות ממראה נקי. אופציה נוספת היא ניקיון מקצועי שמחזיר את הברק והיופי לכל וילון. בדרך זו ניתן להפחית את תדירות קניית הווילונות החדשים, ועדיין ליהנות מאוד מפתרון ההצללה בכל חדר.

חברת PCLN – פרופסור לניקיון מציעה שירות ניקוי מקצועי לווילונות, כמו גם לפריטים אחרים בבית שמתלכלכים מסיבות שונות (שטיחים, מזרנים, ספות ועוד). מומחי החברה ממליצים על ניקיון יסודי בתדירות של פעם בשנה.