מתי מומלץ לפנות לבית דפוס דיגיטלי?

ההתקדמות הטכנולוגית המדהימה המתחוללת לנגד עינינו בעשורים האחרונים משפיעה על כל תחומי החיים שלנו. אחת הטכנולוגיות המשפיעות ביותר, שהביאה את התועלת הגדולה ביותר ללקוחות השונים, היא טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי.

אם אתם זקוקים להדפסה על מצע לא שגרתי ובגודל לא רגיל, מעדיפים הדפסה בהתאמה אישית גדולה יותר, ורוצים להשיג מחיר טוב יותר עבור הדפסת כמות נמוכה של עותקים – אזי מומלץ לפנות לבית דפוס דיגיטלי!

מהו דפוס דיגיטלי?

הדפסה דיגיטלית מאפשרת להדפיס ישירות מתוך הקבצים האלקטרוניים – בדרך כל PDF – ולהדפיס את התמונה על גבי סוגי מצעים שונים עם גימור באיכות גבוהה המאפיינת את דפוס האופסט.

הדפוס הדיגיטלי משמש לעתים קרובות להדפסת על קאפה תמונות אומנותיות, פליירים או כרטיסי ביקור, ומאפשר להדפיס דיגיטלית על מצעים העשויים מחומרים שונים כולל חומרים סינתטיים (פלסטיק), קנבס, בד, קרטון, זכוכית ועוד.

מהם היתרונות של הדפוס הדיגיטלי?

לפני המצאת הדפוס הדיגיטלי, ההדפסה שהציע הדפוס המסורתי הייתה חסכונית יותר ככול שהלקוח היה מזמין מספר גדול יותר של עותקים.

הסיבה לכך היא שהדפוס המסורתי כולל שלבים ידניים רבים, הנדרשים כדי להגדיר את עבודת ההדפסה הנדרשת. זה גרר עלויות נוספות, שנגבו למעשה עבור העבודה ולא עבור כל ההעתקים שהלקוח הזמין. לכן עם הדפוס המסורתי, הלקוח יכול היה לספוג את ההוצאות ביתר קלות אם הזמין, למשל, 10,000 עלונים. אבל כאשר לקוח ביקש להזמין כמות קטנה בהרבה של הדפסות, עלות ההדפסות הייתה יקרה מאוד.

  • לדפוס הדיגיטלי אין עלויות בגין הגדרת ההדפסה הנדרשת. במקום להשתמש בלוחות מתכת להעברת התמונה, הדפוס הדיגיטלי לוחץ על ׳הדפס׳, ישירות על משטח ההדפסה.
  • הדפסה דיגיטלית מאפשרת התאמה אישית בקלי קלות (כמו הדפסת גלויה עם שם הלקוח של העסק), ומציעה טיפול מהיר יותר בהזמנות של הלקוחות.

האם עלי לפנות לבית דפוס דיגיטלי או מסורתי?

יש בתי דפוס שלא מעמידים אתכם בפני דילמות קשות שקשה לכם לפתור בעצמכם. כשאתם מתקשרים לבית דפוס דיגיטלי מקצועי ואמין, צוות המכירות ינסה להבין את הצרכים שלכם, ידבר אתכם על הפרויקט שלכם ויציע לכם את הדרך המתאימה ביותר והמתחשבת בדד-ליין שלכם, בתקציב העומד לרשותכם ובמטרות הסופיות שלכם.

האם ניתן לשלוח לבית הדפוס יצירת אומנות משלי?

בית הדפוס יכול לקבל כל יצירת אומנות המוכנה להדפסה, גם אם אתם רוצים להדפיס את התמונה בגודל לא סטנדרטי.

כאשר התמונה מתקבלת בבית הדפוס, הצעד הראשון של הצוות הוא לבדוק את היצירה. כלומר, לבדוק דברים, כמו בעיות חיתוך של המוצר המוגמר. הצוות ינסה לזהות בעיות אפשריות כלשהן, ייצור אתכם קשר וידבר אתכם על התהליך, על מה לא בסדר וכיצד ניתן לתקן זאת.

לאחר מכן, יבדקו הצבעים. שלא כמו המדפסת הביתית או המשרדית, הצבעים שמציעה ההדפסה הדיגיטלית יהיו תמיד הרבה יותר מלאי חיים ואיכותיים.

לאחר שהפרויקט שלכם יעבור את הבדיקות המוקדמות והעיבוד המוקדם, תקבלו דוגמה ברזולוציה נמוכה, כדי שתדעו בדיוק כיצד ייראה המוצר המוגמר. לאחר קבלת האישור שלכם, יוכל בית הדפוס ״ללחוץ על הדפסה״, והעבודה תצא לדרך.

מאמר זה נכתב בשיתוף אתר >> https://www.allprint.co.il/