חמישה טיפים לשדרוג מראה חדר האורחים

הסלון שלנו נקרא גם חדר אורחים וזאת משום שמדובר על אחד החדרים החשובים בבית. למעשה, מדובר על החדר שבו אנו מארחים את האנשים שמגיעים אלינו הביתה. על מנת לשדרג את החדר הזה, לא צריך להוציא הרבה כסף ובטח לא להחליף את כל הרהיטים. אתם לא תאמינו, אבל לפעמים מספיק רק להוסיף ולשנות מספר פריטים וכך תוכלו לייצר שינוי בכל האווירה הכללית שיש בחדר זה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה ולקרוא על חמישה טיפים לשדרוג מראה חדר האורחים.

מוכנים? אנחנו מתחילים!

טיפ מס' 1 – התקינו וילונות

מומלץ לבחור וילונות שיתנו צל בעת הצורך אבל גם כאלה שלא יחשיכו את חדר האורחים יותר מדי ויצרו בו אווירה לא מזמינה. וילון גלילה הוא הפתרון המודרני והנוח ובאמצעותו ניתן לווסת את כמות האור שנכנסת לבית. וילון כזה מגיע בכל מיני סגנונות, צבעים ודוגמאות. אין ספק שהוא ישדרג לכם משמעותית את חדר האורחים. מומלץ לבצע את רכישת הווילונות מחברה שיש עליה המלצות וכמו כן שיש לה דירוג גבוה. כמו כן, תוכלו גם לבדוק האם ניתן להזמין התקנה של הווילונות מטעם החברה וכך תוכלו להיות בטוחים שהווילונות יותקנו כמו שצריך על ידי איש מקצוע שיש לו ניסיון.

טיפ מס' 2 – אל תחששו להשתמש בצבעים בולטים

אין ספק שבאמצעות צבע, ניתן לייצר שינוי משמעותי בחדר האורחים. ההמלצה היא לצבוע חלק מהקירות שיש בבית בצבעים בולטים. אלו צבעים שצריכים להשתלב עם צבעי הרהיטים שיש ברשותכם. אגב, בחדר האורחים, מומלץ לבחור קיר אחד ולצבוע אותו בצבע בולט.

טיפ מס' 3 – אל תוותרו על שטיחים

עליכם לבחור את השטיח הנכון מבחינת הדוגמה, הצבע והסגנון. השטיח ייצר אווירה נעימה וביתית. שימו לב, השטיח צריך להיות גדול מספיק ויש להניח את רגלי הספה והכורסאות עליו. אם תרכשו שטיח קטן, הרי שאתם תגרמו לכך שחדר האורחים יראה קטן עוד יותר.

טיפ מס' 4 – אל תוותרו על פריטי אומנות

באמצעות פסלי קיר, תמונות וציורים, תוכלו לשדרג משמעותית את חדר האורחים. בחרו בקפידה את פריטי האומנות. שימו לב שאתם לא בוחרים פריטים בולטים מדי. כמו כן, מומלץ גם לשים לב לצבעים של פריטי האומנות והכי חשוב לגודל שלהם. לדוגמה, אם יש לכם קיר גדול וריק בחדר האורחים, תלו עליו פריט אומנות גדול ומנגד, אם חדר האורחים קטן, אז תלו כמה תמונות קטנות.

טיפ מס' 5 – פריטי נוי

יש כל מיני פריטי נוי שיכולים גם הם לשדרג את עיצוב חדר האורחים. אפשר להניח אותם על מדפים, על המזנון ואפילו בפני עצמם על הרצפה. אלו יכולים להיות צמחים מלאכותיים בכדים מיוחדים, נרות, מפיצי ריח, שעון קיר וכו'. מומלץ לבקר בגלריות לעיצוב הבית ולרכוש פריטים כאלה.