וילונות רומיים

וילונות רומיים כפתרון להצללה

וילונות רומיים חשמליים וקלאסיים הם פיתרון מושלם להצללה אלגנטית למגוון סוגי חללים. בליאד וילונות הוילונות הרומיים קיימים במגוון סגנונות שונים, עם כמה וכמה סוגי עיצובים מרהיבים ומגוון אפשרויות בחירה שונות בסוג הגלילה והסגירה של הוילון. בשנים האחרונות הפכו וילונות רומיים לפריט מבוקש בעיצוב אדריכלי ועיצוב פנים של מגוון סוגי חללים, הודות ליכולתו להתאים באופן אידיאלי לכל אחד מחללי הבית באופן סימביוטי. וילונות רומיים חשמליים הם הצעד הבא של וילונות רומיים קלאסיים בכך שהם מספקים את השילוב המושלם בין נוחות, איכות ואסתטיקה. בליאד וילונות אנחנו מתחייבים לוילונות רומיים באיכות הגבוהה ביותר, אשר מתבטאת לא רק באיכות הבד אלא גם ברמת הגימור וסגנון העיצוב העומדים בסטנדרטים האירופיים הגבוהים והמחמירים ביותר. 

יתרונות וסוגי וילונות רומיים

אחד היתרונות של בחירה בוילונות רומיים הוא שהם מעניקים לכל חלל בבית את רמת ההצללה המתבקשת עבורו ומאפשר לשוהים בו ליהנות מתאורה נעימה בדרגות שונות של רכות ובוהק. את הוילון הרומאי ניתן להזמין במגוון עצום של הדפסים, צבעים וטקסטורות בדים. ניתן להזמין וילונות רומיים בגדלים ומימדים שונים כדי שיתאימו לסוגים שונים של חלונות, כאלו המעוצבים כיחידה אחת או בשני חלקים, בעיצובים מודרניים או בסגנונות רטרו ו-וינטג' ואף להתאים את הפרמטרים השונים בהתאם לחדר בו ממוקם הוילון ולכמות האור שבה מעוניינים. חשוב להבחין בין הסוגים השונים של הוילונות הרומיים. כל סוג מביא עמו סגנון ייחודי. ניתן למצוא בעיקר  וילון רומי ממוכן, רומי רך ורומי קלאסי.

הסוד בוילון הרומאי הוא הסגנון הקלאסי שבתפירה. דיוק גבוהה אל מול ייחודיות ומראה מרשים. הוילון הרומאי נותן לוק מרהיב לחלל החדר בכל דירה. משמעותית מאוד סוגיית התפירה, שבא נדרש להחליט האם תפירה קדמית או תפירה אחורית. 

מבין שירותינו השונים בוילונות ליאד תוכלו למצוא גם וילונות נוספים כמו וילונות חשמליים ווילונות ונציאנים