וילונות מעוצבים

בעולם העיצוב המפותח של ימינו, וילון מעוצב הוא הרבה יותר מאשר כמה מוטות ברזל ופיסת בד המחוברת להם. עם זאת, לא הרבה מודעים ליתרון הדקורטיבי והאווירה המיוחדת שהוילון תורם לחדר. וילונות מעוצבים דורשים התייחסות ספציפית למקור האור בחדר ולרצונות האינדיבידואלים שלכם, הכוללים את אופי עיצוב הבית ומביאים בחשבון את טעמכם האישי. כיום, אין ספק כי ישנה קשת רחבה של בדים שעוצבו במיוחד ליצירת כל אווירה שניתן לדמיין, אך בכדי שישתלבו נכונה עם חלל החדר כולו מבחינת עיצוב, צבע, סגנון ומיקום מומלץ שתהיו מודעים לשלל הסוגים השונים של הוילונות ויתרונותיהם.

וילונות מעוצבים – במה לבחור?

לכל שאיפה עיצובית יש פתרון. מחד, ישנם וילונות מעוצבים עם יכולות הצללה והחשכה, המגיעים בשלל סוגים של בדים עבים המקנים לחדר את האווירה הפרטית והשקטה אותה אתם רוצים. מאידך, ניתן לעצב וילון שקוף ורך המשרה אווירת קלילות ונעימות בחדר. וילונות פליסה, וילונות סילואט, וילונות רינגים, וילונות קפלים ועוד אינספור סוגים שונים ומגוונים, הם רק טעימה קטנה מהפוטנציאל היצירתי הגלום בבחירת הוילון המתאים. לאלה מכם השואפים לנוחות מירבית, וילונות חשמליים יתאימו בצורה הטובה ביותר ויעניקו לכם את היכולת לשלוט בוויסות האור בלחיצת כפתור פשוטה.
החלטה על סגנון העיצוב היא זו שתשקף בצורה הכי טובה את האופי שלכם בחללי המפתח בבית. מצד אחד, ישנה חשיבות רבה לאיכות הבד מבחינת חשיפה לקרני השמש, סינון רעשים, יכולת הצללה או החשכה וקלות התחזוקה וניקוי. מצד שני, ישנו אתגר בשילוב כל זה עם מראה הבד המבוקש. לשם כך נדרשים בעלי מקצוע מנוסים המתמחים ביצירת סינרגיה מלאה בין איכות ומראה הבד ומסוגלים להתאימו בצורה מדויקת לכל אדם על פי טעמו האישי.

וילונות מעוצבים – נקודה למחשבה..

עיצוב הבית הוא יותר מבחירת ריהוט והצבתו בחלל החדר. המטרה העיקרית של האדריכלות המודרנית הינה לספק את האווירה האולטימטיבית והנכונה ביותר בשבילכם. בין אם תעדיפו אווירה שמרנית, אווירה נועזת, או אווירה מינימליסטית ומודרנית – האפשרויות הן בלתי מוגבלות וניתנות להשגה מיידית בשיתוף פעולה עם המתפרות ומעצבי הוילונות הנכונים. ניתן לשדרג את מראה הבית בעזרת תלייה של וילונות עם צבעים והדפסים חדשניים כך שהתפירה, האביזרים, והבדים של הוילון המעוצב יתאימו לחדר המיועד בצורה הטובה ביותר.

להתחלת תהליך עיצוב הבית ובחירת הוילון המתאים לכם פנו ל – 03-964-7750,או צרו קשר וזכו לשירות מקצועי ואדיב מהמעצבים והיועצים המובילים בתחום, המספקים את שירותיהם למגוון לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי ישראל.