וילונות מדבקות וטפטים לשדרוג המטבח

המטבח הוא אחד החללים המשמעותיים ביותר בכל בית. מבצעים בו המון פעולות ובשל כך הוא חשוף לאדים, לכלוך, שומן ומים וזאת על בסיס קבוע. על כן, חשוב לבצע התאמה מדויקת של פריטי עיצוב, להם יש עמידות גבוהה וגם כאלה שמאפשרים פונקציונאליות נוחה.

לאיזה פריטי עיצוב אנחנו מתכוונים? אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה…

טפטים למטבח

לא משנה אם יש לכם מטבח חדש שנבחר מתוך קטלוג מטבחים של חברה מובילה או שיש לכם מטבח ישן, באמצעות שימוש בטפטים תוכלו להפיח רוח חדשה במטבח. יש מגוון גדול של טפטים בכל מיני סגנונות, גוונים וצבעים. עליכם לבחור את הטפט שיתאים לסגנון המטבח שלכם. כמו כן, תוכלו גם להדביק טפטים על ארונות המטבח וכך לחדש את מראה הארונות ואת מראה המטבח כולו. את הטפטים תוכלו להדביק על דלתות הארונות ולא משנה מאיזה חומר הן עשויות. תוכלו לבצע את העבודה בעצמכם או להזמין איש מקצוע. רק שימו לב שאתם בוחרים טפטים שמיועדים להדבקה על הארונות ולא להדבקה על הקירות.

וילונות למטבח

שימו לב, אם בחללים אחרים אנחנו מעדיפים שייכנס פחות אור, בחלל המטבח אנו מעדיפים שייכנס יותר אור וגם אוויר. מה שכן, בגלל קרינת השמש החזקה שיש לנו בארץ, הצבע על ארונות המטבח עשוי לדהות ובכלל חום קרני השמש תורם לכך שחלל המטבח הופך לאזור חם עוד יותר. על כן, מומלץ גם בחלל זה, להתקין וילונות. באמצעותם יהיה אפשר לווסת את כמות האור במטבח וגם לייצר פרטיות. כמו כן, וילונות גם תורמים משמעותית לעיצוב המטבח. שימו לב, במידה ואתם מתקינים וילונות במטבח, הם חייבים להיות ממוקמים הרחק מהאזור של הכיריים.

יש מבחר של ווילונות שכדאי להתקין במטבח והם:

-סאן סטריפ – מדובר על וילון עם קווים ישרים. אפשר להשיג אותו בכל מיני צבעים וטקסטורות. כמו כן, אפשר להתאים אותו לסגנון קלאסי, מודרני או כפרי.

הוא עשוי חומר סינתטי ונדרשת לו תחזוקה מינימאלית בלבד.

-וילון ונציאני – ניתן לשלוט על כמות האור שנכנסת לחלל המטבח. הוא מגיע עם מנגנון הפעלה פשוט ויש לו מראה נקי.

-וילון ונציאני מוקצף – הוא עשוי מפולימר מוקצף ועל כן התחזוקה שלו קלה במיוחד. אפשר להשיג אותו בכל מיני גוונים. ניתן לשלב אותו עם מגוון סגנונות עיצוב.

-וילון ונציאני מאלומיניום – יכול להתאים למטבח שמעוצב בסגנון הייטקי וזאת תודות לגוון הכסוף של האלומיניום. הוא מרשים וגם הוא קל לתחזוקה.

מדבקות קיר

הן עושות שינוי גדול כמעט בכל חלל ובפרט בחלל המטבח. אפשר לבחור מדבקות מתאימות ומעוצבות שישמשו כעיטור לאריחים. אפשר גם להדביק את המדבקות על הקירות של המטבח.
הן עשויות מויניל ועל כן ניתן להשתמש בהן באזורים רטובים ואזורים שיש בהם לכלוך כמו אזור המטבח. ניתן להשיג אותן בכל מיני צבעים וסגנונות.

מה עוד תוכלו לעשות על מנת לחדש את מראה המטבח?

אפשר גם לבצע את הפעולות הבאות:

-ליטוש יסודי לאריחי השיש – אם אריחי הרצפה בלויים, הגיע הזמן לבצע ליטוש וכך להעניק מראה חדש ומרענן לרצפת המטבח שלכם. כמו כן, מומלץ גם לשים שטיח קטן באזור הרצפה, כך תוכלו להפחית את הכתמים שיצטברו על הרצפה.

-לחדש את הברז ולהסיר אבנית מהקרמיקה – אם הברז שיש לכם במטבח עדיין במצב טוב, תוכלו להחזיר לו את הברק על ידי פעולה פשוטה. כל שתצטרכו הוא להעביר עליו מטלית לחה הספוגה בחומר מסיר אבנית. כמו כן, תוכלו לעשות את אותה הפעולה גם על אריחי הקרמיקה שלכם.

-להוסיף פריטים דקורטיביים – רוצים עוד יותר לייפות את מראה המטבח? רכשו כל מיני פריטים דקורטיביים וכך תוכלו להוסיף טאץ' עיצובי. לדוגמה, הוסיפו דיספנסר מעוצב, סלסה מנירוסטה, כלי אחסון וכו'.