וילונות למשרד

וילונות למשרד – מרשים ומקצועי

וילונות למשרד הם נקודה קריטית בסט הבחירות העיצוביות של המשרד או העסק, ויש כמה דברים שכדאי לשקול ולקחת בחשבון בבואכם לעצב וילונות למשרד. בתור התחלה, יש לקחת בחשבון כי בעולם העבודה המודרני, המשרד הוא מקום בו העובדים מבלים שעות רבות ובחירת הוילונות למשרד יכולה להשפיע במודע או שלא על התחושה של העובדים בחלל.

קחו למשל בחירת צבעים לדוגמא. וילונות צבעוניים יכולים להשרות אווירה עליזה ואנרגטית, אך בחירה לא נכונה של צבעים עלולה להיות רועשת מדי ולפגום בתחושת הרוגע ויכולת הריכוז בחלל. חשוב גם שהצבעוניות לא תשווה מראה זול היות ומחקרים הוכיחו פעמים רבות כי אנשים נותים להקפיד ולשמור על מקומות וחפצים המתוחזקים ברמה גבוהה ולהזניח כאלה שאינם מתוחזקים, דוגמאת תיאורית החלון השבור.

התאמת המיקום עבור 

נקודה נוספת ראויה למחשבה היא המיקום והתכלית של המשרד. בהתאם לחומר ממנו הם עשויים, וילונות למשרד יכולים לתרום לפיזור אקוסטי משופר החשוב במיוחד במשרדים בהם מתבצעות שיחות טלפון ללקוחות ואף לעזור בבידוד תרמי, דבר החשוב במיוחד במשרדים עם חלונות רבים ו/או כאלה הממוקמים בקומות גבוהות. אם המשרד הוא מקום בו העובדים שוהים במשך שעות ארוכות ואף מקבלים לקוחות, כדאי לחשוב על ההיבט העיצובי של הוילונות כחלק מהפנים של העסק, כמו גם לקחת בחשבון את התרומה של וילונות למשרד ליצירת תחושת אינטימיות ופרטיות בפגישות. כשמקבלים החלטות  מבחינת הפן העיצובי של וילונות למשרד, כדאי לקחת בחשבון את העיצוב של שאר החלל כמו גם התכלית- ולפיכך האמירה העיצובית- של סוג העסק או הארגון. בתחומים היצירתיים יותר של עבודה משרדית כמו ניהול גלריות, עיצוב גרפי ואדריכלות אפשר ואפילו רצוי ללכת על הקצה מבחינת בחירת צבעים וטקסטורות נועזים, ואפילו הדפסים בעיצוב אישי. למשרד של פסיכולוג או מדקר סיני עדיף דווקא לבחור משהו בצבע בהיר המשרה רוגע ונעימות אך אטום כלפי חוץ, שיספק תחושת אינטימיות והגנה מעיניים סקרניות. יש אינסוף צורות והדפסים מהם ניתן לבחור בעיצוב וילונות למשרד, אך הכי חשוב לא להתפזר באפשרויות ולבחור משהו הולם לתכלית העסק שיצור אוירה חיובית ופרודוקטיבית בקרב העובדים.

חברת ליאד וילונות היא בין החברות הוותיקות בתחום הוילונות ונמצאת בחוד החנית של וילונות למשרד ופתרונות הצללה והאפלה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. תמצאו וילונות מסוגים שונים כמו וילונות חשמליים, וילונות רומיים וכדומה. אנחנו מכירים לעומק את הצרכים הפרקטיים והעיצוביים של מגוון סוגי עסקים וממליצים לכם להתקשר אלינו ללא התחייבות כדי להתייעץ לגבי עיצוב, התאמה והתקנה של וילונות למשרד.