וילונות חשמליים

וילונות בטכנולוגיה מתקדמת

בעולם המודרני, הדיגיטלי והממוחשב התגלה הצורך לצרף את קו העיצוב המשלים והלבשת הבית, לטכנולוגיה החדשה.  וילונות חשמליים הפכו פופלאריים יותר ויותר בבתים פרטיים, בית עם תקרות גבוהות או בעיות נגישות. פתרונות חשמליים ניתן לספק לכל סוגי הוילונות: וילונות הסטה, גלילות , רומיים וכו'. ניתן להפעיל את המנועים בעזרת מפסק או שלט המחייבים בזנה חשמלית. אפשרות נוספת להפעלה ללא הכנה מוקדמת ע"י סוללות.

יתרונות הוילון החשמלי

אם נגדיר זאת בפשטות, וילונות חשמליים הם נוחים ופרקטיים יותר להפעלה באופן משמעותי, ולכן הופכים יותר ויותר פופולאריים בבתים פרטיים ובתי עסק בארץ ובעולם. בשונה מן הוילונות הרגילים אשר דורשים הפעלה ידנית ובכך גורמים נזק לאיכות הוילון על ידי שחיקת הבד וקריעתו, היתרון החשמלי מסייע בשמירה על איכות המסילה, צבע הבד וניקיונו בכל עת על ידי הסטתו למעלה והגנתו מפני רוח וגורמים אחרים החושפים אותו לנזקים והתבלות מיותרת. כיום, אין צורך לגשת אל הוילון ולמשוך אותו בכבדות למעלה ולמטה, אלא הכל נעשה בלחיצת כפתור. כמו כן, תוכלו לבחור בוילונות חשמליים מעוצבים בשלל גוונים, טקסטורות ובדים, המותאמים במיוחד לחדרי ילדים, לסלון, חדר אוכל, למשרד ולמגוון סגנונות עיצוב המועדפים עליכם. עיצוב מרשים ונוחות תפעול הם המרכיבים החשובים ביותר בעת בחירת הוילון, משום שהם משדרגים את מראה החדר ומסייעים בויסות התאורה הטבעית. כאשר אנו בוחרים את הוילון המועדף עלינו, הוילון החשמלי יענה על צרכינו בקלות וביעילות.

וילונות חשמליים טכנולוגיה מתקדמת

"קלות" ו"נוחות" הפכו למושגים שגורים ושכיחים בכל בית או משרד מודרנים. וילונות חשמליים מעניקים לכול  אדם את החידושים האחרונים בתחום האדריכלות המודרנית, בזכות התקדמות טכנולוגית אדירה במנועי גלילה חשמליים, המשמשים להרמה ולהורדת התריסים ובשאר מערכות הגלילה השונות. כיום, תפעול וילונות חשמליים נעשה בקלות יתרה. תוכלו לבחור גם וילונות חשמליים המגיעים עם שלט להפעלה מרחוק אשר באמצעותו ניתן לווסת את הוילון באופן אוטומטי בהתאם לצרכינו. יתרה מכך, ישנם וילונות חשמליים בעלי מערכת הפעלה חדשנית ומתקדמת, השולטת בסגירה ופתיחת הוילונות על פי עוצמת אור באמצעות חיישן קולט אור מיוחד.

למי פונים להזמנת וילונות חשמליים?

וילונות ליאד, היבואנית הבלעדית בישראל של וילונות חשמליים איכותיים מכל רחבי העולם, משתפת פעולה עם המעצבים המובילים בתעשייה ויועצים מקצועיים העומדים לרשותכם בכל עת לקבלת המידע הנדרש בעיצוב הוילון האופטימלי שלכם. למידע נוסף או הצעת מחיר, התקשרו למספר 03-964-7750 והתחילו לעצב את הוילון האישי שלכם.