וילונות ונציאנים

וילונות ונציאנים בעיצוב מרהיב

אחת מהאופציות שאנו מציעים ללקוחותינו, ואחת מהפופולריות ביותר, היא וילונות ונציאנים. למי שלא מכיר את החידושים בתחום והמונח וילונות ונציאנים מזכיר לו משרד נסיעות משנות ה90, צפויה הפתעה ענקית. כיום וילונות ונציאנים זמינים במבחר מסחרר של עיצובים אשר הופכים אותם לפריט נחשק ואופציה מועדפת בתחום הוילונות לבית. הבחירה מתחילה מרוחב השלבים בוילונות ונציאנים, הנמדדים במילימטרים. תריסים ונציאניים מתחילים בסביבות רוחב 16 מ"מ, אופציה נפוצה יחסית ומועדפת על מעצבים רבים היות ורוחב זה מתאים לחלונות עם מסגרות צרות ומתאים לסגנון עסקי משרדי. השלב הבא והממוצע יחסית לכל הגדלים הוא 25 מ"מ הנחשב הרוחב הסטנדרטי. השלב הבא הוא 35 מ"מ, שילוב אידיאלי בין אסתטיקה להתאמה למפתחים צרים בהם שלבים רחבים יותר אינם מתאימים, אך לחובבי המראה הקלאסי ומהודר יותר קיימים שלבים גם במימדים של 45, 50, 55 ואף 60 מ"מ שיוצרים מראה מודרני וסטייטמנט עיצובי. בליאד וילונות אנו מספקים ללקחותינו מגוון רחב ככל האפשר מכל סוגי השלבים הקיימים מבחינת רוחב כך שלכם רק נותר לבדוק מה אתם מעדיפים ולוודא את מגבלות החלונות שלכם בבית.

בחירת וילונות ונציאנים

אופציה נוספת היא לבחור בין וילון ונציאני אטום למחורר. האחרון הוא פיתוח עיצובי חדש יחסית אשר יוצר אפקט מרשים של אור המתפזר בחלל, ובד בבד מגן על הפרטיות של דיירי הבית שכן לא מאפשר הצצה לבפנים. למי שמעוניין לקבל את הונציאני הקלאסי עם חרכי אור סימטריים ומאוזנים ישנה את הבחירה הזו בנמצא בשלל מרהיב של סגנונות וצבעים, או את הגרסה המחוררת שמכניסה יותר אור ומשווה סגנון ייחודי וטוויסט עיצובי לחלל.

הוילון הונציאני מיוצר מאלומיניום, פלסטיק או פיויסי המאפשר הדפסה ועץ טבעי. מעבר לבחירת סוג ורוחב השלבים, ניתן אף לבחור וילונות ונציאנים מודפסים, בחירה הפותחת מחדש את האפשרויות העיצוביות של החלל. לעץ טבעי יש מראה יוקרתי והוא נותן ניחוח וינטג' לעיצוב, אך באותה מידה ניתן לבחור בצבע עז יותר או הדפס עץ על חומר עמיד יותר אשר פחות רגיש לתנאי אקלים ולאותות הזמן. חומרים כמו פי וי סי הם קלים יותר אך עמידים לשריטות וניתנים לניקוי עם חומרים המכילים כימיקלים חזקים יותר מאשר עץ טבעי, כך גם אלומיניום אם כי הוא עדיין רגיש יחסית לקבלת שקעים ממכות, לכן אם עמידות היא עדיפות גבוהה בסולם העדיפויות שלכם ייתכן וכדאי לשקול הדפס עץ על פני עץ טבעי, למשל.

אם יש לכם רעיון כללי של סוג הוילונות הוניציאנים שאתם רוצים אך אתם לא בטוחים ב100%, אתם תמיד מוזמנים להתייעץ איתנו, המומחים של ליאד וילונות ישמחו לסייע לכם לבחור וילונות וניציאנים לבית אשר מותאמים בדיוק לצרכיכם. תוכלו למצוא אצלנו פתרונות הצללה שונים כמו גלילה הצללה