וילונות גלילה חשמליים

בשוק היום קיימים מגוון רחב של וילונות מסוגים שונים. וילונות מסוג גלילה הם כאלו אשר נגללים כלפי מטה ומעלה באמצעות מנגנון מיוחד או כבל ידני פשוט וקל לתפעול של כל ילד ומבוגר. בדרך זו, ניתן להשיג הצללה מלאה בחלונות שאין בהם תריסים או שהתריסים כן קיימים אך לא מעוניינים בכל פעם לתפעלם באופן ידני. הדבר החשוב במיוחד הוא שניתן לווסת ולכוון את דרגת הצללת החדר- ניתן לשחק עם השלבים בצורה מדויקת על מנת להשיג את רמת האור הרצויה לחלל. כמובן שוילון מסוג זה ניתן להתקין בכל חלון בכל גודל ובכל סוג חדר, ובלבד שיהיה מחומרים איכותיים.

וילונות גלילה כיצד המגנון עובד?

בין אם בחרתם בוילון גלילה ידני או בין אם בוילון עם מנגנון חשמלי מיוחד, הפעולה היא פשוטה ובטוחה. באמצעות תנועת יד קלה (משיכה מאוד קלה בחבל המצורף לוילון), הוילון ירד או יעלה בהתאם לצרכים הרלוונטים. פעולה זו יכול להיעשות גם על ידי ילד בלי כל חשש. זאת לעומת תריסים אשר להם סגר פתיחה ונעילה מברזל אשר רצוי שילד קטן לא יתעסק עמם. בעקבות קלות התפעול, וכמובן בזכות דיוק ההצללה, הפכו וילונות גלילה למוצר אטרקטיבי וזמין בחנויות. לעיתים ניתן יהיה למצוא איכות ירודה של וילונות אשר ישפיעו על רמת ההצללה ועל משך החזקתו, לכן חשוב להזמינם מבעלי מקצוע מומלצים.

עיצוב וילונות גלילה

אמנם מדובר בפטנט נוח וקל לשימוש, אך אין זה אומר שבבחירה בוילונות גלילה מוותרים על העיצוב, נהפוכו. בעקבות הכניסה הפורצת לשוק הוילונות, נוספו במרוצת השנים עיצובים רבים ומגוונים לעולם זה. החל מסגנונות מודרניים חדשניים אשר משלבים טכנולוגיה ובדים מיוחדים, כלה בטקסטורות מעניינות וצבעוניות ועד להדפסי ציורים מרהיבים אשר מקנים לוילונות תחושה של יצירת אמנות. קשת העיצובים הנה רחבה ומתעדכנת בכל רגע נתון. העיצוב שבו תבחרו את הוילון שלכם ישפיע כמובן על עיצוב החלל בו הוילון ימצא, לכן חשוב להחליט על גוון אהוב או אלמנטים רצויים אשר יופיעו או לא יופיעו על גביו.

אז כיצד מזמינים וילונות גלילה?

לאחר שתגבשו קונספט כללי בנוגע לוילון אשר תרצו, רצוי להגיע לבעלי מקצוע אשר יוכלו לכוון אתכם למוצר המתאים ביותר עבורכם, וגם האיכותי ביותר. הוילונות הינם פופולאריים, לכן חשוב לפנות לאדם מקצועי ומיומן כדי להימנע ממוצרים באיכות ירודה, כי לרוב על "בזול" משלמים בסוף כפול ו"ביוקר".
אם אתם מעוניינים במידע נוסף ובהצעת מחיר עבור וילונות גלילה מודרניים ואיכותיים, צרו קשר בטלפון 03-9647750.