וילון לחדר ילדים

וילון לחדר ילדים – עיצוב מעל הכל

חדרי ילדים, ליבו של הבית, דורשים תשומת לב מיוחדת בבחירת העיצוב. הקו העיצובי של חדרי ילדים הניבט מתוך בחירת הצבע, הריהוט והוילונות לחדרי ילדים צריך לעורר תחושה עליזה ונעימה, אך חשוב גם לקחת בחשבון כי חדרי ילדים הם רב תכליתיים- משמשים למשחק, מנוחה ולמידה, וכדאי שיהיו מעוצבים בצורה אידיאלית למטרות אלה כמו גם לגילו ולטעמו המתפתח של הילד. במסגרת עיצוב נכון של החלל חשוב לשים דגש על בחירת הוילון לחדר ילדים. אחד השיקולים הראשונים והכי חשובים שעליכם לקחת בחשבון הוא היכולת לשלוט בכמות האור הנכנסת לתוך החדר תוך התחשבות במיקומי החלונות ובזוויות בשטח. וילונות לחדרי ילדים צריכים לאפשר מידת מה של כניסת אור טבעי בקימה בבוקר ובשעת משחק, אך יש לוודא שזוויות האור הנכנסות לא יוצרות בוהק על מסך המחשב או הטלוויזיה ומפריעות לשעות הצפייה והלמידה.

חשיבותו של הצבע עבור וילון לחדר ילדים

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת וילון לחדר ילדים הוא הצבע. וילון בצבע לילך יכול להיות בחירה מושלמת לחדר של ילדה בת חמש לדוגמא, אך קחו בחשבון שיחד עם גדילת הילדה טעמה ישתנה, ולא תרצו להחליף וילון כל שנה. נתון נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת צבעי וילונות לחדרי ילדים הוא עבור מי מיועד החדר. גם אם בתחילה ישן בחדר רק ילד אחד, לימים יכולה להצטרף תוספת ברוכה למשפחה, כך שמכל הסיבות לעיל מוטב לבחור וילונות בצבעים בהירים יחסית וניטרליים ולאפשר לילדים לבטא את טעמם האישי באמצעות צבעים, תמונות ומדבקות על הקיר, ובחירת המצעים.

בחירת הבד והוילון 

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון בבחירת וילונות לחדרי ילדים הוא סוג הבד. בדים טבעיים אמנם משווים מראה נקי, חדשני ואסתטי יותר, אך ילדים מתחת לגיל מסויים הם מפלצות לכלוך קטנות ומתוקות  ולכן ייתכן וכדאי לשקול בדים סינתטיים אשר נראים לעיתים פחות יוקרתיים או מודרניים אך עמידים יותר לנזקים, חסינים יותר לדהיה כתוצאה מקרני השמש, ונוחים יותר לניקוי.

בחירת הוילון הנכון לחדר ילדים תוסיף יופי ייחודי ופונקציונליות לחלל. בחירת הוילון חשובה כמו כל בחירה אחרת בתחום עיצוב הפנים של הבית, וכדאי להיעזר במומחים לנושא לפני שאתם משקיעים בוילון לחדר ילדים. צרו קשר עם ליאד וילונות כך שהיועצים המקצועיים שלנו יוכלו לכוון אתכם לוילונות לחדרי ילדים אשר יתאימו בדיוק עבורכם, ויענה על כל ציפיותיהם והעדפותיהם של ההורים והקטנטנים.

פנו אלינו וילונות ליאד לשירותים שונים בכל הקשור לוילונות. ניתן לקבל וילונות חשמליים, וילונות רומיים, וילונות ונציאנים ועוד…