בדי וילונות

בעידן בו מגוון הבדים הוא עצום, ניתן להתאים בד נכון לכל וילון בהתאם לטעמכם האישי והצורך הפרקטי אותו הוילון נועד למלא. בחירת בדי וילונות קשורה במטרה של הוילון, בחלל אשר בו ימצא, במידת ההצללה הרצויה ופרמטרים נוספים. ישנם אינספור סוגי בדים לוילונות אשר מתוכם יש לבחור בחוכמה את הבד איתו ממנו יעוצב הוילון שלכם. מבדים רכים ושקופים אשר נראים כגולשים מטה אל הרצפה, דרך בדים לוילונות העשוים סיבים סינטטיים חזקים ואטומים, ועד לבדי משי יוקרתיים אשר משדרגים מיידית כל חלל. מלבד סוג הבד יש חשיבות גם לעיטורים ולדוגמאות השונות, לצבעים ואפילו בנושאים פרקטיים כמו – איך מנקים או מכבסים.

מגוון בדים לוילונות שאינו נגמר

בד וואל הוא שקוף, רך, ומהנפוצים בשימוש לוילונות. בדרך כלל נמצא אותו בצבע הלבן. הבד עשוי מסיבים סינטטים שונים ועובר ביצור תהליך קימוט מיוחד אשר מקבע את הטקסטורה לשארית חייו של הוילון. בד האורגנזה ארוג כולו מסיבים עשויי משי או מסיבים דמויי משי, ומרקמו נוקשה יותר מאשר בד הוואל. בד נוסף הינו השיפון, אשר מוכר לרובנו משמלות ערב מפוארות, אך הוא נפוץ ביותר גם בשימוש לוילונות. מראה הבד הוא נפוח ומרשים ומעניק נופך מיוחד לחלל.

בדים לוילונות – ההיצע שאינו נגמר

מרקמו של בד הג'אקראד גס יותר מהבדים שהוזכרו. בגלל מרקמם הם משמשים בעיקר כבדים לריפוד ולחלקים העליוניים של הוילונות, אשר בדרך כלל צפופים יותר מהחלקים התחתונים. עוד מקובל לראות היום וילונות פשתן אשר מרקמם קליל ומתנפנף. מחירם לא יקר, אופן הניקוי שלהם קל במיוחד ולכן מתאים לחדרי ילדים. היקרים ביותר, וגם האיכותיים ביותר, הנם וילונות המשי והסטאן, אשר יעניקו לחלל הרגשה של עושר ושפע. יתרה מזאת, האופן בו קרני האור פוגעות בבד מסוג זה יוצר תאורה מיוחדת. החיסרון של בדים לוילונות אלו הוא מחירם היקר, ודהיית הצבע תוך מספר שנים אם הם באים במגע ישיר עם השמש.

שדרוג מיידי באמצעות בחירת הבד הנכון

אם כן, מגוון הבדים הוא אינסופי, ובכך גם האפשרויות העיצוביות הטמונות לאחר בחירת כל סוג של בד. הוילונות הפכו ממזמן לפריט עיצובי לכל דבר, ולכן הבחירה באלמנטים ובסגנון- הינם חשובים לא פחות מבחירת כל רהיט או פריט עיצובי אחר לבית. משום ההשפעה הגדולה שיש לוילון על חלל, ובייחוד אם מדובר בוילון אשר מכסה חלון גדול כמו חלון סלון או יציאה לחצר, חשוב להקדיש מחשבה ולבחור את הבד אשר יתאים בצורה הטובה ביותר לצרכי הבית. להצעת מחיר אטרקטיבית עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, התקשרו למספר 03-9647750.

מתלבטים בנוגע לבחירת הפתרון המתאים בעיצוב וילונות לסלון או וילונות לחדרי שינה ? צרו קשר ונשמח לייעץ בבחירת הפתרון המושלם.