קצת עלינו...

עיצוב הבית או המשרד מתחיל אצלנו!

וילונות ליאד מובילה את תרבות העיצוב בישראל באמצעות חדשנות מקוריות, שמירה על סטנדרטים גבוהים ומוסכמות אירופאיות. 

וילונות ליאד היא היבואנית הבלעדית בישראל של מוצרי vriesco – a house of happiness Tex- ind – האיטלקית   וGardiset   הגרמנית.הידועות בעולם,בייצור בדי וילונות איכותיים ןמעוצבים.קןלקצית הבדים שלנו מתעדכנת פעמיים בשנה, לפי צו האופנה האירופאי ומוסכמות העיצוב החדשניים.       

אנו עובדים עם אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בתעשיה ומשרתים לקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ.

צוות היועצים שלנו עומד לרשותכם במתן פתרונות עיצוביים, יחס אישי ושירות ברמה גבוהה.את הקולקציה הייחודית שלנו , ניתן למצוא גם בחנויות מובחרות ברחבי הארץ.

למידע נוסף ולהתרשמות התקשרו – 03-9647750

תפירה 

כל הוילונות מיוצרים ונתפרים בסטודיו שלנו , תחת פיקוח צמוד.

כך 45 שנות יצירה ,מציבים אותנו ,כמותג בעולם הוילונות, המקפיד על עשיה מדוייקת ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

התקנה

התקנת הוילונות הינה השלב האחרון בתהליך ומתבצעת ע"י המתקינים המיומנים שלנו.

אנו מקפידים על איכות ומקצועיות ללא פשרות.

יעוץ, תכנון ועיצוב פרוייקטים

חברות גדולות ומובילות בתחומן עובדות עימנו. מגוון הפרוייקטים בהם אנו לוקחים חלק גדול, כאשר המורכבות ודרישות הלקוחות משתנות בכל עבודה. פרוייקטים קצרים כוללים דירות לדוגמא ומשרדי הנהלה, ואחרים מתאפיינים בליווי שנתי ומתן מענה ללקוחות בגדילה ובשינויים תכופים, בין השאר בתי-חולים ומרכזי בריאות, עיריות וכו… מוזמנים להציץ בדף הלקוחות שלנו.

ליווי פרויקטים ושירות לקוחות

לאחר שלקחנו מידות וחשבנו על החלופות, בחרנו בדים ויצאנו לדרך. אנחנו מטפלים בכל פרט ושומרים על קשר הדוק עם האדריכל או מעצב הפנים, אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ולרוב עומדים ביעדים. זיכרו ששירתנו אלפי לקוחות, אז אתם בידיים טובות! אנו יודעים לזהות צרכים אמיתיים ולתת מענה לציפיות ולחלומות של כל אחד מכם, ומבטיחים להיות כאן ולתת תשובה לכל שאלה הרבה אחרי שסיימנו את הפרוייקט, שהרי רוב הלקוחות, פרטיים ואנשי מקצוע, עובדים איתנו במשך שנים. צרו קשר, אנחנו מחכים לכם.

ללקוחות שמגיעים אלינו עם סקיצה או רעיון, אנחנו מבטיחים מענה! ואם יש צורך, האדריכלים ומעצבי הפנים שלנו עומדים לרשותכם. לכל אחד שנים של נסיון ותיק עבודות עשיר. מיהם אנשי המקצוע שעובדים עמנו?
אדריכלים ומעצבי פנים